Kaip išrašyti sąskaitą faktūrą?

Už atliktas paslaugas ar parduotas prekes reikia išrašyti sąskaitą faktūrą, galite naudoti šabloninius variantus, kurių pilnas internetas. Kaip visgi išrašyti sąskaitą faktūrą?

Serijos pavadinimas. Serijos pavadinimą galite nurodyti bet kokį, dažnai įmonių vadovai susigalvoja patys. Serijos pavadinimas dažniausiai būna sutrumpintas ir iš didžiųjų raidžių, pvz: AAA.

Serijos numeris. Kaip sugalvojote serijos pavadinimą, taip pat sugalvokite ir numeraciją. Serijos numeris dažniausiai prasideda nuo 1 ir eina didėjančia tvarka. Kaip pavyzdys, kuris dažniausiai naudojamas Serijos pavadinimas: AA Nr. 001. Sekanti sąskaita bus Serijos pavadinimas AA Nr. 002.

Sąskaitą faktūrą išrašė. Šioje vietoje nurodote išrašusio asmens vardą pavardę. Jeigu sąskaitas išrašinėja darbuotojai, tuomet nurodykite atsakingą asmenį.

Papildoma informacija. Nurodykite papildomą informaciją, kurią turite nurodyti sąskaitos gavėjui.

Paslaugos ir prekės. Nurodykite suteiktas paslaugas ar parduotas prekes, nurodykite mato vienetą, kainą už vienetą ir pasirinkite ar bus pritaikytas pvm mokestis.

Pardavėjo rekvizitai ir pirkėjo rekvizitai. Galutinis etapas, surašyti duomenis. Vardas pavardė arba įmonės pavadinimas, įmonės kodas arba asmens kodas, pvm kodas jeigu yra, adresas, tel. nr., pardavėjas nurodo sąskaitos numerį.

Nebėra tikslo kurti sąskaitų šablonus, tiesiog atsidarykite sąskaitų faktūrų išrašymas ir lengvai sugeneruokite sąskaitą faktūrą tiesiai į jūsų telefoną ar kitą įrenginį. Visos sąskaitos faktūros bus išsaugomos PDF formatu, paruoštos iš kart siųsti.